Szukając pomysłu na zdobycie klienta warto skorzystać ze sprawdzonych metod. Tanie długopisy reklamowe - czy to metoda sprawdzona?

Muszę przyznać, że kiedy otwierałem swoją firmę, która do tej pory świetnie prosperuje na rynku wojewódzkim, poszukiwałem dobrej metody reklamy, która zapewniłaby mi zdobycie klientów. Wiadomo, że najważniejsze w prowadzeniu firmy jest rozpoczęcie jej działalności od kilku nowych i dobrych klientów, którzy potem polecaliby mnie dalej. Żeby wypromować swoją firmę postanowiłem spróbować tradycyjnych i sprawdzonych metod. Oprócz tego zdecydowałem się też na tanie długopisy reklamowe, które przyznam szczerze, teraz są już dla mnie metodą sprawdzoną.

Tanie długopisy reklamowe zamówiłem w takiej ilości, którą wiedziałem, że rozdam. Rozdawałem je ludziom przy każdej możliwej sposobności, nawet podczas przechadzki po mieście. Nie wiedziałem czy to będzie dobra metoda, gdyż te, które uważałem za sprawdzone, niestety zawiodły na całej linii. Wielkie było moje zdziwienie, kiedy tanie długopisy reklamowe zaczęły wracać do mnie w rękach ludzi, którym je rozdałem.